Реклама позволяет слушать и качать музыку бесплатно.
Сайт продолжит работу через несколько секунд.

Mirami

Mirami

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Mirami в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Mirami.
Подписаться
Поделиться
З іспанської «Mira mi» означає «подивись на мої…».

Проект Mirami був заснований у 2010 році продюсером, композитором, аранжувальником Андрієм Бакуном (Andrew Bakun).

Із хітом «Сексуальна» колектив увіравася в радіоприймачі та на телеекрани України. Дебютний кліп Міrami знімає разом з відомим репером VovaZiLvova і презентує його на всеукраїнському музичному каналі M1. Понад два місяці пісня тримається на передових позиціях хіт-параду Coolbaba.cc і стає найпрокручуванішим треком на радіостанціях.

«Сексуальну» починають ставити в свої ефіри неприступні для початківців радіостанції: Free Radio (Чехія), ESKA (Польща), RMF Maxxx (Польща), Оpen.FM (Польша). А телеканали Bridge TV (Росія), RuSong TV (Росія), ESKA TV (Польща), Viva Polska, MTV Polska, 4FunTV (Польща), MCM (Франція) беруть хіт Mirami в ротацію.

Після такого напруженого графіку група Mirami у співппраці з музичною компанією Magic Records (Universal Music Poland) випускає дебютний альбом «Miramimania». Вийшовши у вересні, вже в листопаді платівка здобуває статус «Золотого диску» у Польщі.
Читать далее
03:16
03:06
04:05
03:03
03:03
04:05
03:00
00:30
00:30